Etui SofShell jest naprawdę antypoślizgowe!

Tablety są coraz popularniejsze i choć producenci różnych marek poszerzają swoje oferty o te gadżety, to najbardziej znanym i najczęściej kupowanym tabletem jest iPad. Stąd też liczba akcesoriów przeznaczonych właśnie dla niego rośnie bardzo szybko. Jeżeli poszukujecie etui dla swojego nowego iPada 2, być może powinniście sięgnąć po SofShell Case. A oto dlaczego:
Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się położyć coś na dachu samochodu, dajmy na to kawę, portfel, telefon, notatnik, saszetkę z dokumentami i wypłatą, po czym najspokojniej w świecie wsiąść do auta i odjechać? Mnie też nie, ale na pewno znacie takie osoby 🙂
Skoro można zostawić portfel, można też zostawić iPada. Jednak SofShell został wykonany z materiału o bardzo dużej przyczepności. Producent, by nie pozostać gołosłownym przeprowadza test w stylu Pogromców Mitów: tablet w SofShellu ląduje na bagażniku Prosche, które odjeżdża z prędkością prawie 100 km/h… i nie spada!
Co lepsze, SofShell trzyma się szkła jak przyklejony. Na drugim filmie widać, że odpada od niego dopiero przy przechyleniu o 100 stopni. Cóż, jeżeli szukacie czegoś, co pozwoli na przewożenie Waszego iPada na karoserii Boxtera – SofShell jest właśnie dla Was!

Źródło: netbooknews, sofproducts