ESL Mistrzostwa Polski – finały w Łodzi już w tym tygodniu!

Znamy już wszystkie najważniejsze szczegóły Mistrzostw w Łodzi, które odbędą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Zawody wspierane są przez Urząd Miasta Łodzi.
Program Mistrzostw

Sobota 03.10.2015 – Counter Strike: Global Offensive
10:00 – ceremonia otwarcia ESL Mistrzostw Polski w CS:GO
10:30 – Vexed Gaming vs VERY T0X1C
13:00 – Lounge Gaming vs 31337 eSports
15:30 – mecz o trzecie miejsce i wielki finał
18:00 – mecz pokazowy: ESL Mistrz Polski kontra PENTA Sports
20:30 – zakończenie pierwszego dnia ESL Mistrzostw Polski

Niedziela – 04.10.2015 – League of Legends
10:00 – ceremonia otwarcia ESL Mistrzostw Polski w LoL
10:30 – Crucial Team vs Syndrom Kubyda
13:00 – Czas Rozliczeń vs Nowe Rozdanie
15:30 – mecz o trzecie miejsce
17:00 – wielki finał
19:30 – ceremonia zamknięcia ESL Mistrzostw Polski

Dodatkowe atrakcje

W trakcie wielkich finałów ESL Mistrzostw Polski odwiedzający będą mieli dostęp do wielu innych atrakcji. Na miejscu znajdzie się rozbudowana strefa Intela, na której będzie można zagrać w CS:GO, przetestować zaprezentowany sprzęt, w tym procesory szóstej generacji, czy wziąć udział w licznych konkursach, w których można wygrać vouchery gamingowe, dyski SSD czy superszybkie procesory. Na miejscu będzie można spotkać się z największymi gwiazdami polskiej sceny e-sportowej i popularnymi komentatorami rozgrywek. Dodatkowo fani mogą zwiększyć pulę nagród Mistrzostw w CS:GO dzięki współpracy z firmą SteelSeries. Kupno wybranych peryferiów dla graczy wpłynie na wysokość nagród przyznanych zawodnikom. Na miejscu będzie także sklep ESL, w którym do kupienia będą koszulki związane z CS:GO i League of Legends. Obowiązywać będzie promocyjna cena – 40 złotych za sztukę.

Widzimy się w Łodzi!

Zapraszamy wszystkich fanów e-sportu, a w szczególności Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends, na finały jedenastego sezonu ESL Mistrzostw Polski. Prestiżowy turniej odbędzie się 3-4 października na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier. Bilety na to widowiskowe wydarzenie dostępne są w sprzedaży.

Bilety sprzedawane są w dwóch rodzajach:

Partnerem technologicznym ESL Mistrzostw Polski jest firma NTT, która dostarcza graczom profesjonalne komputery gamingowe.

Źródło: inf. prasowa