Enderal – gigantyczny mod do Skyrima, ukaże się już w przyszłym miesiącu

Enderal: The Shards of Order – ogromna modyfikacja do Skyrima, która zaoferuje zupełnie nową opowieść, osadzoną w innym świecie niż podstawowa wersja The Elder Scrolls V, powstaje już od 2011 roku. SureAI, zespół który za nią odpowiada, potwierdził, że jej premiera nastąpi jeszcze w tym tygodniu.
Według twórców, w modzie spędzimy od 30 do 100 godzin, podczas których zwiedzimy nowe, unikatowe lokacje, poznamy złożoną i mroczną opowieść z udziałem ciekawych bohaterów, a także odkryjemy wiele sekretów. Enderal wprowadzi również szereg zmian w rozgrywce. Choć walka ma przypominać to co znamy ze Skyrima, będzie wymagała od nas o wiele więcej myślenia. Poza tym, nieco inną formę przyjmie system rozwoju.
EnderalEnderalModyfikację za darmo będzie mógł pobrać każdy posiadacz oryginalnej Kopii The Elder Scrolls V: Skyrim. W tym tygodniu – 3 lipca, SureAI udostępni wersję niemieckojęzyczną, natomiast wersja niemiecka ukaże się za kilka tygodni.
SureAI to 14-osobowy zespół z siedzibą w Monachium, który najbardziej słynie ze swojego moda do The Elder Scrolls IV: Oblivion – Nehrim: Na Skraju Przeznaczenia. By najnowszy projekt został zrealizowany, grupa poświęciła mu aż 29 893 godziny, czyli 3,5 roku nieustannej pracy.

Źródło:SureAI