Edycja przedpremierowa gry Sniper Elite 4 już wkrótce w sprzedaży

13 stycznia do sklepów Media Markt i Saturn trafi edycja przedpremierowa polskiej gry Sniper Elite 4. Kupujący ją gracze mogą liczyć na specjalne bonusy, których zabraknie w podstawowej wersji gry.
Co wchodzi w skład edycji przedpremierowej Sniper Elite 4?
– Oryginalna koszulka z motywem z gry Sniper Elite 4
– Kod DLC umożliwiający pobranie ekskluzywnej zawartości dodatkowej do gry „Cel: Führer” oraz pakietu skórek kamuflażowych do karabinów
– Pełna zniżka w kwocie ceny preordera na zakup gry od dnia jej premieryEdycja przedpremierowa gry Sniper Elite 4Koszulki będą dostępne w dwóch rozmiarach: L oraz XL. O rozmiarze koszulki informuje naklejka na pudełku.
Zakup edycji przedpremierowej upoważnia do uzyskania zniżki przy zakupie wydania premierowego gry Sniper Elite 4 na wybraną platformę sprzętową (PlayStation 4 lub Xbox One) w miejscu zakupu edycji przedpremierowej (Uwaga! Należy zachować dowód zakupu).Edycja przedpremierowa gry Sniper Elite 4Sniper Elite 4 to kolejna część wielokrotnie nagradzanej serii gier snajperskich. Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechaniką skradania i akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii Sniper Elite.
Gra Sniper Elite 4 ukaże się 14 lutego 2017 roku w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

Źródło: Cenega