Dziś uroczysta premiera Call of Duty WWII w warszawskich Złotych Tarasach

Impreza organizowana przez Activision dzieli się na dwie części – przez cały dzień można zrobić sobie zdjęcia z rekonstruktorami przechadzającymi się po terenie centrum handlowego, a także pobyć z dziećmi w specjalnie dla nich przygotowanej strefie, podczas gdy o 16:00 na głównej scenie rozpoczną się najważniejsze atrakcje.call of duty premiera zlote tarasyWszyscy obecni na premierze będą mieli okazję poznać ciekawostki na temat powstawania gry, podyskutować z innymi fanami, posłuchać ciekawych wywiadów na temat II wojny światowej, spotkać się z prowadzącymi – Tivoltem i Seto, a także Marcelem Sabatem, który w polskiej wersji gry wcielił się w Roberta Zussmana.
Nie zabraknie też wielu okazji do zdobycia atrakcyjnych nagród, a jedną z nich jest facebookowy konkurs fotograficzny. Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie podczas trwania imprezy i do 20:30 opublikować je na Facebooku z hashtagiem #premieracodwwii. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone upominkami-niespodziankami.

W ramach premiery Call of Duty: WWII będzie można doświadczyć między innymi:

– pokazu tańca stylizowanego na lata 40.,
– lekcji muzealnych prowadzonych przez historyka oraz rekonstruktora,
– dyskusji na tematy związane z II wojną światową,
– spotkań z aktorami występującymi  w polskiej wersji językowej gry,
– wykładów historycznych,
– prezentacji umundurowania i uzbrojenia,
– konkursów z nagrodami,
– dyskusji na tematy związane z serią Call of Duty.

    Call of Duty: WWII pojawi się już dziś na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra otrzymała klasyfikację PEGI 18.call of duty premiera zlote tarasy

     
     

    Źródło: inf. prasowa