Dziś premiera Project Cars Game of The Year Edition!

Gra Project Cars Game of The Year Edition ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Za lokalizację tytułu odpowiada światowy wydawca gry.Project Cars Game of The Year EditionProject CARS Game of the Year Edition zawiera wszystkie dostępne do tej pory dodatki i DLC:
– ponad 50 dodatkowych aut (co daje łączną sumę 125 pojazdów)
– 4 nowe trasy (35 unikalnych lokacji, ponad 100 odcinków)
– ponad 60 wzorów lakierowania stworzonych przez społeczność
– ponad 500 poprawek, ulepszeń i dodatków, które zostały wprowadzone do gry od czasu jej pierwotnej premiery
Dodatkowo wersja Game of the Year Edition zawiera dwa nowe, ekskluzywne dodatki:
– kultową trasę Nurburgring Combined Nordschieife + GP
– dwa samochody przygotowane specjalnie dla Project CARS przez Pagani – Zonda Revolucion i Huayra BC, które zostały przedstawione na tegorocznym Geneva Motor Show.
Project CARS to piękna, intensywna, zaawansowana technicznie i jedna z najbardziej realistycznych gier wyścigowych na świecie. Sfinansowana przez oddaną społeczność, która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową. Project CARS pozwala graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci.
Warto dodać, że Project CARS współpracuje także z Oculus Rift. Wyobraźcie to sobie: gogle VR, fotel kubełkowy i kierownica… 🙂

Źródło: inf. prasowa