Dziś premiera gry Football Manager 2016

Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Tytuł jest dostępny w wersji pudełkowej oraz cyfrowej i umożliwia rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Macintosh. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.
Football Manager 2016 to najbardziej realistyczny, dogłębny i wciągający symulator menedżera piłkarskiego. Gracze przejma kontrolę nad dowolną drużyną z ponad 50 krajów świata. Zdecydują, kto gra, a kto siedzi na ławce rezerwowych, wezmą na siebie kontakty z mediami i rozwiązywać będą problemy zawodników. Gracz ma całkowitą kontrolę nad taktyką, rezerwami oraz instrukcjami zza bocznej linii, a przebieg meczu oglądać może na żywo dzięki niezłemu silnikowi meczowemu w 3D.
Główne cechy gry:

· Dwa nowe tryby gry: Zmierz się z kolegami w trybie „Fantasy Draft” – stwórz swoją drużynę marzeń i rywalizujcie ze sobą w mini lidze – lub dodaj swój zespół do jakiejkolwiek z istniejących lig, dzięki opcji „Create-A-Club”.
· Bądź bliżej akcji niż kiedykolwiek dostosowując postać menedżera do swoich upodobań, wykrzykując instrukcje i uczestnicząc w emocjach ze swoją drużyną.
· Ponad 2000 nowych animacji czyni z nowego silnika meczowego Football Managera 2016 najlepszą symulację spotkania piłkarskiego. Będziesz miał teraz większą kontrolę nad stałymi fragmentami gry oraz aktualnościami ze wszystkich lig.
Grę można zamawiać m.in. na muve.pl.

Źródło: inf. prasowa