Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour – premiera już za miesiąc! Znamy cenę

Licznik na stronie przygotowanej przez Gearbox Software zakończył odliczanie. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, odliczał on czas do premiery czegoś związanego z kultową serią Duke Nukem. Nie myliliśmy się również co do samego tytułu nowej-starej produkcji. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour to odświeżona graficznie wersja poczciwego Duke Nukem 3D, która już za miesiąc będzie miała swoją premierę w wersjach na komputery osobiste oraz konsole Playstation 4 i XBox One.
Produkcja Gearbox Software dzięki technologii True3D Rendering pozwoli „w locie” przełączać się pomiędzy nowszą oprawą graficzną, a widokiem z pierwszej, trójwymiarowej odsłony przygód Księcia. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour zaoferuje jednak nie tylko ładniejsze tekstury i wyższą rozdzielczość gry.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour to także aż 8 nowych poziomów stworzonych przez Allena Bluma oraz Richarda „Levelorda” Graya – twórców map z Duke Nukema 3D z 1996 roku! Hordy potworów eliminować będziemy w rytm nowej ścieżki dźwiękowej stworzonej przez Lee Jacksona. Dacie wiarę, że Gearbox Software udało się nawet namówić do współpracy Jona St. Johna, który podkładał oryginalny głos Duke’owi? Ponoć w odświeżonej wersji czeka nas kolejna porcja ciętych „one-linerów”.
Premiera Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour odbędzie się 11 listopada. Cena Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour wynosi 19,99 dolarów.
 
 

Źródło: Gearbox Software