Dokanałówki Mad Catz E.S. Pro 1 dla miłośników gier

Słuchawki Mad Catz E.S. PRO 1 można podłączyć do niemal każdego urządzenia za pomocą złącza jack 3,5 mm (do korzystania z PC wystarczy zastosować specjalny rozdzielacz dołączony do zestawu). Za jakość dźwięku odpowiadają 13,5 mm głośniki, zapewniające ponoć czyste górne tony i głębokie basy.
Dzięki oddzieleniu dźwięków gry od dźwięków komunikatora, gracz nie tylko jest w stanie skupić się na otoczeniu, ale również w sposób wygodny komunikować się z drużyną. Korzystaniu z zestawu sprzyjać mają dwa wbudowane mikrofony (jeden na kablu, drugi na wysięgniku) tłumiące szumy oraz odgłosy otoczenia.Mad Catz E.S. Pro 1Panel mikrofonu na kablu został wyposażony w przyciski kontrolne – do odbioru połączeń, zmiany ścieżki dźwiękowej, zwiększenia głośności i wyciszenia mikrofonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w czasie rozgrywki, ale również ułatwi ich obsługę podczas jazdy samochodem. Dodatkowe klipsy do ucha, mają sprawić, że słuchawki będą się pewnie trzymały podczas emocjonującej rozgrywki czy słuchania muzyki.
ES Pro 1 mają być dostępne na naszym rynku w maju, a ich cena będzie wynosić około 219 złotych.
Jesteście ciekawi jak sprawdzają się słuchawki dokanałowe w trakcie grania w najnowsze gry? Już niedługo opublikujemy test, w którym sprawdziliśmy możliwości takowego zestawu marki Ozone.

Cechy produktu:
– Kompatybilny z systemami Windows 10, 8.1, 8 i 7
– Przetworniki – 13,5 mm
– Kanał – 2.0 Stereo
– Impedancja głośników: 16 Ohm
– Czułość głośników: 90 +/- 5 dB @ 1 kHz
– Pasmo przenoszenia głośników: 20 Hz – 20 kHz
– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 200 Hz – 3.5 kHz
– Czułość mikrofonu: – 42 +/- 3 dB
– Stosunek sygnału do szumu: 58 dB

Źródło: inf. prasowa