Destiny 2 – oficjalny zwiastun premierowy prosto z targów Gamescom

Choć na komputerach osobistych Destiny 2 zadebiutuje dopiero za dwa miesiące, zostało tylko kilka tygodni do jego premiery na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Nic więc dziwnego, że w ramach targów Gamescom 2017 gra otrzymała zwiastun premierowy.
Istotą fabuły Destiny 2 jest upadek ostatniego bastionu ludzkości na Ziemi, w którym panuje obecnie nowy, potężny nieprzyjaciel, wspierany przez swoją elitarną armię – Czerwony Legion. Każdy gracz tworzy własną postać, wybrańca ludzkości zwanego Strażnikiem. Jako Strażnicy, gracze muszą do perfekcji opanować nowe umiejętności i broń, by zjednoczyć siły upadłego miasta i odzyskać swój dom.
Zwiastun premierowy znajdziecie poniżej, zarówno w angielskiej, jak i polskiej wersji językowej.

Gra Destiny 2 ukaże się 6 września na PlayStation 4, wraz z dodatkową, dostępną przez pewien czas na wyłączność zawartością, oraz na Xbox One (by korzystać z najważniejszych funkcji, wymagane są subskrypcje PlayStation Plus lub Xbox Live Gold). Co więcej, za pośrednictwem Battle.net – serwisu online Blizzard Entertainment, gra, jako pierwsza produkcja firmy zewnętrznej, będzie dostępna także na PC. Niemniej, premiera na komputerach osobistych odbędzie się dopiero 24 października.
Oto poprzednie zwiastuny Destiny 2:

Źródło: YouTube