Demo The Surge już dostępne na PC, PS4 i Xbox One

Demo The Surge oferuje godziny odblokowanej zawartości, a postęp przeniesie się do pełnej wersji gry. Jeśli gracz zdecyduje się kontynuować zabawę, rozpocznie ją dokładnie w tym samym momencie, w którym ją zakończył.

W wersji na PS4 Pro demo The Surge oferuje HDR i Dynamiczne 4K, a także 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.
Najważniejsze cechy gry:

– Zupełnie nowy RPG twórców Lords of the Fallen, osadzony w dystopijnej przyszłości
– Futurystyczny świat pełen złowrogiej technologii
– Walka – jeszcze bardziej dynamiczna niż w konkurencyjnych produkcjach
– Unikalny i niezwykle rozwinięty system przebudowywania i ulepszania ekwipunku
– Gra z gatunku soulslike – w stylu hitowego Dark Souls, ale w klimacie science-fiction

    Ziemia umiera. Ci, którzy pozostali w przeludnionych miastach, muszą pracować, by przetrwać. Społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

    Świat w grze The Surge prezentuje ponurą wizję przyszłości, gdzie rozwój technologiczny, zmiany społeczne i odziaływanie na środowisko doprowadziły do dekadencji ludzkiej cywilizacji.

    The Surge oferować ma innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Media ochrzciły grę mianem „Dark Souls w świecie przyszłości” ze względu na zbliżony system walki i stopień wyzwania.
     

    Źródło: CDP.pl