Demo FIFA 17 już dostępne

Demo FIFA 17 jest już dostępne w sieci, dzięki czemu każdy z graczy  może przekonać się na własnej skórze jak prezentuje się kolejna część najpopularniejszego na świecie symulatora piłki nożnej. W wersji demonstracyjnej możemy rozegrać spotkanie sparingowe na jednym z trzech stadionów, a także pokierować jedną z 12 drużyny (kolejność alfabetyczna):
– Bayern München
– Chelsea
– Gamba Osaka
– Inter
– Juventus
– Manchester City
– Manchester United
– Olympique Lyonnais
– Paris Saint-Germain
– Real Madrid,
– Seattle Sounders
– Tigres
Demo FIFA 17 pozwala także rozegrać mecz towarzyski w trybie wieloosobowym. Co najważniejsze: przetestować można także nowy tryb kampanii „Droga do sławy”, w którym pokierujemy poczynaniami Alexa Huntera!

FIFA 17, najnowsza odsłona piłki kopanej w wydaniu EA, przynosi całkiem spory powiew świeżości do serii, wprowadzając fabularny tryb kariery. Nie zabrakło także odświeżonej oprawy graficznej – gra wykorzystuje bowiem po raz pierwszy silnik graficzny Frostbite, niestety, wyłącznie w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
Data premiery FIFA 17 w Polsce, w wersjach na platformy PC, Playstation 4, XBox One, Playstation 3 i Xbox 360, została ustalona na 29 września bieżącego roku.
 

Źródło: inf. własna