Darmowe gry w przedsprzedaży Pillars of Eternity II i Battletech na GOG.com

Na zamawiających grę Pillars of Eternity II: Deadfire przed premierą na platformie GOG.com, czeka darmowa gra Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition gratis – to dwie znakomite gry RPG dostępne w jednym pakiecie. Razem oferują naprawdę mnóstwo godzin rozgrywki, fabuły godne kilku powieści i lawinę tęsknoty za klasycznymi RPGami. Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire nastąpi 8 maja.

Jeśli zamówicie grę Battletech przed premierą, zgarniecie Shadowrun Returns gratis. Czekając na nadchodzącą strategię taktyczną z mechami, grać będzie można tym samym w nasycone strategią RPG od Harebrained Schemes. Battletech zadebiutuje już 24 kwietnia.

Warto dodać, że obie oferty są wstecznie dostępne dla wszystkich klientów, którzy już kupili obie gry w przedsprzedaży!

Oferta na Battletech + Shadowrun Returns obowiązuje dla wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 8 maja, czyli przez dwa tygodnie po premierze gry. Oferta na Pillars of Eternity II: Deadfire + Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition obowiązuje do wszystkich zamówień przedpremierowych oraz zakupów do 15 maja, czyli przez tydzień po premierze gry.

Osoby, które posiadają już Shadowrun Returns lub Wasteland 2 na GOG.com, mogą skontaktować się z zespołem support.gog.com, aby otrzymać kopię prezentową.

 

 

Źródło: GOG