Czy tak będzie wyglądał tablet Google Nexus?

O tablecie Google Nexus, nad którym wspólnie pracują Asus i Google, słyszeliśmy już nie raz i nie dwa. Tym razem jednak mamy dla Was nie lada gratkę! Serwis Pocketnow dotarł do zdjęć, które być może są zdjęciami wspomnianego urządzenia. Czego możemy się z nich dowiedzieć o długo oczekiwanym przez amatorów elektroniki tablecie?
Urządzenie miałoby zostać wyposażone w szereg portów, wśród których znajdziemy wejścia microUSB, USB oraz audio. Co ciekawe, tablet miałby posiadać także pełnowymiarowy czytnik kart SD. Trudno powiedzieć czy są to faktycznie zdjęcia Google Nexus, czy też nieistniejącego urządzenia będącego zlepkiem różnych tabletów. Nadal musimy czekać na pierwsze oficjalne informacje od Google.
Przypominamy, że tablet tworzony przez Google i Asusa ma zostać wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy oraz czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, a także działać pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich lub nawet wersji 5.0 Jelly Bean. Jego niewątpliwym atutem ma być cena, która według plotek ma oscylować w granicach 149-199 USD.
Jak podoba się Wam domniemany Google Nexus?

Źródła: Pocketnow, Slashgear