Crossout świętuje sukces – 3 miliony graczy w niecały miesiąc!

3 miliony osób – tylu właśnie graczy udało się zgromadzić twórcom gry Crossout w zaledwie miesiąc po jej premierze. Nic dziwnego, bowiem darmowa gra wciąga i daje graczom nieograniczone możliwości w zakresie tego, jak wyglądać ma zabawa.
Crossout oferuje skonstruowanie dowolnego pojazdu przy wykorzystaniu milionów opcji, takich jak: kształt maszyny, ilość opancerzenia, rodzaj broni, systemy wspomagania czy kosmetyczne elementy nadające indywidualnego wizerunku tworzonym wehikułom. Wystarczy wykorzystać części zdobywane podczas internetowych potyczek: zardzewiałe drzwi aut, karoserie wraków, gąsienice, elementy pancerza pojazdów bojowych, radary czy nowoczesne systemy maskowania.

Wielu graczy, którzy testowali Crossout przed jej premierą np. na E3 lub na Gamescom, jak również w czasie zamkniętych beta testów, przesyłało nam bardzo pozytywne opinie o grze. W dniu premiery byliśmy szczęśliwi wiedząc, że kolejni testerzy będą mieli okazję zrecenzować nasz tytuł komentuje Stanisław Skorb, CEO studia Targem Games.


Poświęciliśmy mnóstwo czasu, energii oraz wyrzeczeń tworząc Crossout. Pragniemy by stał się unikalnym produktem. To wręcz niesamowite, że udało się nam osiągnąć tak wielki sukces w tak krótkim czasie. Cały czas rozwijamy się i mamy nowe pomysły na rozbudowę tytułu. Gra jest ciągle aktualizowana i udoskonalana. W przyszłym tygodniu gracze mogą spodziewać się nowej zawartości w trybach PvE, nowych nacji, części do pojazdów oraz trybów gry! – dodaje Skorb.

By przetrwać na dzikich pustyniach, gracze skonstruowali niezliczoną ilość unikatowych pojazdów. W grze pojawiło się niemal milion konstrukcji, zarówno zabawnych, jak i śmiertelnie groźnych: od trójkołowej, jeżdżącej „strzelby”, wyścigówkę napędzaną rakietami, dwuwieżowy czołg po wehikuł przypominający statek kosmiczny.

Do dnia premiery, 30 maja, gracze zniszczyli prawie 150 000 000 pojazdów w PvP oraz 1 500 000 Lewiatanów, konstrukcji tworzonych przez graczy w trybie PvE. Ta liczba wciąż rośnie, podobnie jak ilość transakcji, które fani Crossouta codziennie dokonują na wewnętrznym bazarze.
 

Źródło: Crossout