Corsair przedstawia Void PRO – nową linię słuchawek dla graczy

Corsair Void PRO zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania. Projektanci chcieli, aby gracz, w czasie długich sesji przy komputerze, mógł całkiem zapomnieć o słuchawkach na głowie. Regulowany pałąk łączy metalową konstrukcję z miękkim obiciem z mikrofibry. W nausznikach zastosowano dostosowującą się do kształtu ucha piankę. Wykorzystane do budowy wysokiej jakości materiały pozwolą cieszyć się sprzętem przez długie lata.Corsair przedstawia Void PROWe wszystkich modelach Void PRO zastosowano specjalnie dostrojone 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki. Technologia Dolby Headphone 7.1 Surround ma sprawiać, że gracze, korzystając ze słuchawek, poczują się tak, jakby naprawdę byli w świecie gry.
Słuchawki Void PRO wyposażono w jednokierunkowy mikrofon, tłumiący niechciane dźwięki. Dodatkowo, zestaw posiada certyfikat Discord przyznawany urządzeniom, które bez problemu współpracują z tym popularnym komunikatorem.

Słuchawki Void PRO dostępne są w trzech wersjach. Każda oferuje inny sposób podłączenia. Void PRO RGB Wireless to bezprzewodowe słuchawki o zasięgu 12 metrów, podświetleniu RGB i pojemnej baterii, która gwarantuje 16 godzin ciągłej pracy. Void PRO RGB USB można podłączyć za pomocą złącza USB i również cieszyć się dźwiękiem Dolby Headphone 7.1 Surround. Natomiast model Void PRO Surround to wieloplatformowe słuchawki, które bez problemu można podłączyć do PC oraz innych gamingowych i mobilnych urządzeń.

Corsair, podobnie jak w przypadku klawiatur mechanicznych z serii K, oferuje w słuchawkach podświetlenie RGB. Zostało ono wbudowane do obydwu nauszników w modelu VOID PRO RGB WIRELESS oraz VOID PRO RGB USB. Jest w pełni konfigurowalne i oferuje praktycznie nieograniczoną paletę kolorów. Oprogramowanie Corsair Utility Engine umożliwia pełną kontrolę nad korektorem dźwięku, podświetleniem RGB oraz pozwala zsynchronizować słuchawki z innymi urządzeniami Coirsair podłączonym do komputera.
 

Źródło: Corsair