Citibank „rozdaje” Galaxy Taby – trzeba się jednak pospieszyć!

Źródłem niniejszego wpisu jest serwis zakupów grupowych – gruper.pl. Na jego łamach ukazała się właśnie promocja zorganizowana przez bank Citi Handlowy. Pisząc krótko – sednem uzyskania tabletu od Samsunga jest po pierwsze: wykupienie (5 zł) kupony w serwisie gruper.pl. Ilość sztuk jest ograniczona – trzeba się więc spieszyć (max. 1500 zł sztuk lub do końca kampanii, czyli do 25 lipca).
Kupon upoważnia „szczęśliwego nabywcę” do wyrobienia karty kredytowej w banku (przy jednoczesnym zwolnieniu z opłaty rocznej za jej prowadzenie). Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu 30 dni, liczonych od daty podpisania przez bank umowy o kartę, transakcji wspomnianą kartą na kwotę min. 500 zł. Dodatkowo trzeba się zalogować w internetowym serwisie transakcyjnym przynajmniej jeden raz (Citibank Online).
Jest to promocja dużego banku, a zatem i można się spodziewać kilku haczyków w tej promocji. Oczywiście i takie możemy znaleźć. Przede wszystkim należy mieć świadomość specyfiki produktu, na który umowę podpisujemy. Karta kredytowa potrafi być niebezpiecznym narzędziem w rękach nieświadomego konsumenta. Po drugie – o ile ograniczenie kuponów wynosi 1500 sztuk, tak tabletów to rozdania jest tylko… 750! Bank spokojnie wybroni się przed zarzutami, że jest to po prostu wymuszenie owych 5 złotych. Kupon może bowiem kupić każdy, ale nie każdy dostanie kartę kredytową. Jest to w końcu produkt bankowy, który wymaga zdolności kredytowej. Może się więc okazać, że nawet pomimo nabycia kupony, nie zostanie Wam uruchomiona karta, a zatem nie będziecie mieli możliwości dostania nagrody. Ponadto, możemy wnioskować, że tablet dostanie 750 osób, które najszybciej dopełnią wszystkich warunków. Trzeba się więc spieszyć!
Chętnych na kartę nie brakuje. Tylko w trakcie pisania tego newsa, zakupiono kilka sztuk. Ponownie podaję link –gruper.pl. Powodzenia!
P.S. Przed wykupieniem grupera koniecznie doczytają szczegółowe warunki jego realizacji!