Carbyn: webtop oparty na HTML 5

Microsoft Windows, Linux, Android, iOS, Mac OS – na pewno wielu spośród Was korzystało chociaż z jednego, a może nawet kilku, z wyżej wymienionych systemów operacyjnych. Jeżeli żaden z nich nie spełnił Waszych oczekiwań, może czas zainteresować się jednym z systemów typu webtop? Teraz macie ku temu idealną okazję, ponieważ rodzina ta poszerzyła się właśnie o Carbyn – system operacyjny oparty na języku HTML 5.
Wielką zaletą Carbyna jest to, że można będzie z niego korzystać na każdym urządzeniu, które posiada nowoczesną przeglądarkę internetową, a więc zarówno użytkownicy Maców, komputerów PC oraz tabletów czy smartfonów mogą korzystać z jednego systemu operacyjnego na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach.
Kolejnym argumentem przemawiającym za korzystaniem z Carbynma jest to, że nie trzeba go instalować ani update’ować – wystarczy tylkozalogować się w systemie. App Marketplace, który powiększa się o nowe aplikacje z dnia na dzień, pozwoli Wam na ściąganie ulubionych gier i najpotrzebniejszych programów. Co ciekawe, Carbyn posiada także opcję pracy w trybie off-line.
Poniżej możecie obejrzeć krótki film ukazujący system operacyjny Carbyn w akcji:

Źródło: www.carbyn.com