Call of Duty: Infinite Warfare w pełnej polskiej wersji językowej!

Nowa odsłona serii Call of Duty będzie posiadać polskie głosy lub angielskie głosy z polskimi napisami na PlayStation 4 oraz Xbox One, oraz polskie lub angielskie głosy w edycji PC. Call of Duty: Modern Warfare Remastered, dostępne w edycji Legacy Call of Duty: Infinite Warfare, pojawi się na rynku z polskimi napisami na PlayStation 4, Xbox One i PC. Premiera 4 listopada.

„Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować nowe wrażenia z gry polskim fanom Call of Duty” – powiedział Michael Sportouch, wiceprezydent Activision Blizzard na południową i wschodnio-centralną Europę, Bliski Wschód i Afrykę. „Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak polscy fani przyjmą bardziej przyswajalne i wciągające doświadczenie zCall of Duty: Infinite Warfare, w pełni zlokalizowane na wszystkich platformach.”

„Współpraca z Activision przyniosła w zeszłym roku kompletnie nową jakość dla polskiej branży. Teraz czas na kolejny krok” – powiedział Michał Gembicki, szefcdp.pl. „Pełna lokalizacja z profesjonalnymi aktorami gwarantuje polskim graczom jeszcze lepszą zabawę. Cieszymy się, że wraz z Activision możemy im ją zapewnić.”

Call of Duty: Infinite Warfare, tworzone przez Infinity Ward, oraz Call of Duty: Modern Warfare Remastered oferowane w zestawie w wersjach Legacy i Digital Deluxe Infinite Warfare, trafią do sklepów w piątek 4 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Grę można zamówić m.in. na cdp.pl.
 
 
 

Źródło: inf. prasowa