Call of Duty: Black Ops 4 – oficjalny zwiastun PC

Coraz mniej czasu zostało do uruchomienia otwartej bety trybu battle royale w Call of Duty: Black Ops 4. Aby umilić nam wszystkim oczekiwanie, do sieci trafił zwiastun 4K prezentujący wersję PC najnowszej odsłony CODa. Mamy też potwierdzenie, że na komputerach osobistych zagramy bez limitu klatek!

 
Co sądzicie o tym co właśnie zobaczyliście?
Już 14 września o godz. 19:00 rozpocznie się otwarta beta PC trybu „Blackout” – unikatowego spojrzenia na battle royale, dostępnego w Call of Duty: Black Ops 4. Grę będzie mógł wypróbować każdy. W pierwszej kolejności testy będą dostępne dla zamówień przedpremierowych. Otwarta Beta PC trybu Blackout rozpocznie się 15 września o godz. 19 i będzie dostępna dla wszystkich osób posiadających konto na platformie Battle.net.

Zamknięte testy dla zamówień przedpremierowych będą też dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze PS4 mogą sprawdzić betę także tydzień wcześniej w ramach Prywatnej Bety dostępnej wyłącznie na platformie Sony.

Wymagania minimalne Call of Duty: Black Ops 4

Procesor: Intel Core i5 2500k lub odpowiednik AMD
Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2 GB lub AMD Radeon HD 7850
RAM: 8 GB
Przestrzeń dyskowa: 25 GB
System: Windows 7 64-Bit lub nowszy

Wymagania sugerowane Call of Duty: Black Ops 4

Procesor: Intel Core i7 4770k lub odpowiednik AMD
RAM: 12 GB
Przestrzeń dyskowa: 25 GB
Grafika: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6 GB lub AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
System: Windows 10 64 Bit

Nowa odsłona gry Call of Duty, Call of Duty: Black Ops 4 nie pojawi się na platformie Steam. Zadebiutuje natomiast na platformie Battle.net. Powód? Blizzard należy do Activision, światowego wydawcy gry. Dla graczy oznacza to raczej dobre wieści, bowiem gry na platformie Battle.net są wspierane naprawdę długo i często otrzymują aktualizacje. Seria Black Ops, która przyciągnęła do tej pory ponad 200 milionów graczy, powróci w nowej odsłonie już 12 października.
Black Ops 4 ma wreszcie podnieść poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane przez gracza, wraz z największym do tej pory trybem Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki. Pojawi się też tryb Blackout, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale.Call of Duty Black Ops 4 1
Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy większą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów serii Black Ops, jak również postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na pole bitwy o niespotykanej skali, otrzymując do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych. Na miejscu czekają docenione przez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.
Call of Duty: Black Ops 4 oferować będzie nieco bardziej realistyczną walkę, wzbogaconą o zupełnie nowe opcje dostosowania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą nowych broni, map i trybów. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. W Black Ops 4 dostępna będzie kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyposażony będzie w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki.Call of Duty Black Ops 4 1Wersja na PC jest tworzona przez studio Treyarch we współpracy z zespołem Beenox, a obie firmy pracują blisko z Blizzardem, by zoptymalizować Black Ops 4 dla platformy Battle.net. Black Ops 4 posiada największy zespół developerski dedykowany PC, który został powołany w historii serii. Black Ops 4 na PC będzie działać bez ograniczenia liczby klatek na sekundę, w rozdzielczości 4K i z HDR, oferując wsparcie dla monitorów ultrawide oraz dając graczom rozbudowane opcje dostosowania wydajności i jakości graficznej pod ich unikatowy sprzęt.
Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Fani mogą składać zamówienia przedpremierowe już teraz i tym samym zapewnić sobie dostęp do Prywatnej Bety.