Borderlands 3 oficjalnie ogłoszony – oto zwiastun i gameplay

Gearbox potwierdziło, że trwają prace nad Borderlands 3, nową odsłoną serii słynącej z łączenia gatunków FPS i RPG oraz ogromnej dawki poczucia humoru. Zapowiedź miała miejsce w trakcie konferencji na PAX East, podczas której opublikowano także pierwszy zwiastun zawierający elementy rozgrywki.
Zwiastun zdradza, że do załogi bohaterów dołączy kilka nowych postaci. Nie zabraknie oczywiście niesfornego Claptrapa, będącego ikoną Borderlands. Akcja gry nie będzie rozgrywała się wyłącznie na jednej planecie. Na graczy czeka eksploracja różnych ciał niebieskich, zamieszkiwanych przez zróżnicowanych oponentów.
Oprawa graficzna została rzecz jasna ulepszona, ale pozostaje wierna klasyce – dalej mamy tu do czynienia z kreskówkowym stylem, który pokochały miliony graczy. Po raz kolejny gracze dysponowali będą ogromnym arsenałem broni, których wariacje liczone są w… miliardach.

Borderlands 3 – zwiastun


Gearbox zapowiedziało, że zdradzi więcej szczegółów na temat gry już 3 kwietnia. W oczekiwaniu na premierę Borderlands 3, której daty jeszcze nie wyznaczono, ograjcie poprzednie części. Warto!