[Blizzcon 2018] Oto nowa bohaterka Overwatch – Ashe

Podczas tegorocznego Blizzconu Blizzard zaprezentował nową postać, która dołączy do grona bohaterów Overwatch. Poznajcie Ashe – głowę gangu Dreadlock.
Ashe poznaliśmy po raz pierwszy za sprawą krótkiego filmu animowanego o nazwie Reunion, który pokazano w ramach ceremonii otwarcia Blizzconu 2018. Film ten zabrał nas na obszar znany z mapy Route 66. Przekonajcie się, kogo w materiale można zobaczyć poza Ashe:

Jak widać, Ashe oraz McCree’ego łączy wspólna przeszłość. Nie wiem jak Wy, ale ja mam nadzieję, że wkrótce dowiemy się na jej temat czegoś więcej.
Nie wiadomo, kiedy Ashe pojawi się w grze. Mieliśmy jednak już okazję poznać jej arsenał. Bohaterka korzysta z długodystansowej strzelby, krótkodystansowego pistoletu, z pomocą którego może… wzbić się na chwilę w powietrze, a także dynamitu. Jej ultimate polega natomiast na przywołaniu do pomocy innej postaci z powyższego filmu – Boba.

To nie jedyne wieści, które mamy dla Was z tego Blizzconu. Przez najbliższe dwa dni możecie się spodziewać ich całkiem sporo.