Biomutant otrzymał na Gamescomie zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki

Studio Experiment 101 oraz wydawca THQ Nordic ujawnili na targach Gamescom 2017 kolejny krótki zwiastun dopiero co zapowiedzianej gry Biomutant. W tym trailerze, w przeciwieństwie do poprzedniego, ujrzymy jednak fragmenty rozgrywki.
Opisywany jako post-apokaliptyczne RPG akcji wzbogacone motywami z filmów kung-fu, Biomutant zaoferuje możliwości walki wręcz oraz na dystans z użyciem rozmaitej broni palnej. Podobno, gra ma zachęcać do wielokrotnego przechodzenia jej rozbudowanym systemem rozwoju postaci. Na początku rozgrywki od zera stworzymy bohatera, a potem, wraz z jego rozwojem, będziemy musieli dokonywać wyborów między zapewniającymi supermoce mutacjami a ulepszeniami mechanicznymi w postaci cyberwszczepów.

Akacja gry będzie osadzona w otwartym świecie, zamieszkiwanym głównie przez człekokształtne zwierzęta i roboty. Świat ten będziemy mogli eksplorować z pomocą mechów, balonów powietrznych, nart wodnych, statków kosmicznych oraz, oczywiście, pieszo.
Biomutant ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Obecnie premiera gry planowana jest na marzec 2018 roku.
Warto dodać, że Biomutant otrzymał już własną stronę w serwisieSteam. Tam znajdziecie jeszcze więcej informacji o grze.
Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun tytułu:

Źródło: YouTube