Bethesda może pracować nad grą z uniwersum Gry o Tron

W amerykańskiej sieci sklepów Target pojawiła się (i do tej pory nie zniknęła) strona produktu o nazwie „Bethesda: Game of Thrones. Czyżby twórcy serii The Elder Scrolls pracowali nad grą osadzoną w uniwersum wykreowanym przez George’a R.R. Martina? Być może.
Wspomnianąstronę dostrzegł użytkownik forum NeoGAF. Nie znajdziecie na niej nic specjalnego poza napisem „Bethesda: Game of Thrones”. Z tego powodu pozostawiono nam ogromne pole do spekulacji. Nie wiadomo nawet, czy przedstawiony produkt ma być grą – sugeruje to jedynie fakt, że w nazwie produktu wymieniono Bethesdę.GoTJak wiadomo, Bethesda jest producentem i wydawcą gier. Firma najbardziej znana jest z produkcji serii gier cRPG – The Elder Scrolls, oraz serii Fallout. Nie było więc nic dziwnego w tym, gdyby Bethesda miała pracować nad RPGiem osadzonym w świecie Gry o Tron.
Dotychczas Bethesda nie przedstawiła swojego stanowiska w sprawie produktu, który pojawił się na stronie sklepów Target. Dlatego w tej chwili informacja o Grze o Tron w wykonaniu tej firmy jest tylko bardzo ciekawą plotką. Cóż, musimy czekać na jej wyjaśnienie.

Źródło:NeoGAF