Beta Titanfall wystartuje w walentynki

Oficjalna premiera Titanfall zaplanowana została na 11-ego marca, tymczasem już za nieco ponad dwa tygodnie rozpoczną się testy beta pierwszej produkcji założonego przez byłych pracowników Infinity Ward studia Respawn Entertainment.

Pierwsza faza testów beta potrwa do 19-ego lutego, czyli zaledwie pięć dni. Nie wiadomo czy wziąć będzie mógł w nich udział każdy, czy jedynie osoby, którym zostanie wysłane specjalne zaproszenie. Kolejnych informacji na temat nadchodzących testów beta możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach.

Titanfall powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox 360. Za wersję dedykowaną starszej konsoli Microsoftu odpowiada nie studio Respawn Entertainment, ale zespół Bluepoint Games, który ma na swoim koncie między innymi wersje HD gier God of War, Metal Gear Solid 1-3 czy Ico & Shadow of the Colossus, a także port All-Stars Battle Royale na przenośną konsolę PS Vita.

Studio Respawn Entertainment wypuści na rynek inspirowany Titanfall kontroler dedykowany konsoli Xbox One, który trafi do sprzedaży w tym samym czasie, co gra. Czy pierwsza produkcja byłych członków zespołu Infinity Ward przyćmi Call of Duty? Czas pokaże.

Źródło: Twitter