Battlefield 1 posiada już 21 milionów graczy

W swoim ostatnim raporcie finansowym firma Electronic Arts poinformowała, że pod koniec ostatniego kwartału Battlefield 1 posiadał już 21 milionów graczy. Przypomnijmy, że w pierwszym kwartale tego roku grę odwiedzało 19 milionów osób. Oznacza to, że popularność produkcji nadal rośnie.
Co czeka Battlefielda 1 w najbliższej przyszłości? Po pierwsze, już wkrótce, bo we wrześniu tego roku, gra otrzyma nowy dodatek – W imię Cara. Po drugie, CEO EA – Andrew Wilson – powiedział, że podczas targów Gamescom powinniśmy spodziewać się zapowiedzi kolejnych treści.
Wilson dodał, że te treści zostaną zawarte w „pojedynczym pakiecie”, który obejmie „epickie wieloosobowe bitwy, kampanię fabularną, która zdefiniowała grę, a także nowe mapy, możliwość dokonania dalszych postępów oraz dodatkowe tryby gry.” Brzmi to tak, jakby twórcy szykowali dla nas edycję specjalną Battlefielda 1.
Co więcej, niedługo użytkownicy usługi Origin Acces będą mogli spędzić w tej grze tyle czasu, ile tylko będą chcieli. EA zapowiadała w końcu, że Battlefield 1 ma stać się częścią tego serwisu.
Battlefield 1 to stworzona przez firmę Digital Illusions gra z gatunku FPS, której premiera miała miejsce 21 października 2016 roku. Tytuł został wydany przez firmę Electronics Arts na PC (Windows), Xbox One i PlayStation 4.

Źródło:EA