Bądźcie czujni, a zgarniecie jeszcze taniego TouchPada

Jeśli regularnie przeglądacie Conowego.pl, to z pewnością natrafiliście się na gorącego newsa Maksyma, w którym informował Was o niezwykłej obniżce cen tabletu HP TouchPad. Przez kilka godzin można go było nabyć za 99 lub  149 dolarów (w zależności od pojemności). Oczywiście wszystkie egzemplarze rozeszły się w trymiga. Sam żałuję, że nie zdążyłem się załapać na taką okazję, choć – jak się okazuje – nie wszystko jeszcze stracone. Firma HP ma bowiem dostarczyć do sklepów kolejne sztuki po promocyjnych cenach. Ma to nastąpić już w tym tygodniu.
Co prawda produkcja TouchPada została już wstrzymana, to jednak zostało jeszcze mnóstwo egzemplarzy, które sklepy z elektroniką zwracały firmie HP ze względu na słabą ich sprzedaż. Na sklepowe półki powędrują też te TouchPady, które chwilowo zbierają kurz w magazynach wykonawców.
Jeszcze do wczoraj wieczorem można było się zapisać na mailowe powiadomienie w razie pojawienia się promocji. Dziś, ze względu na astronomiczne zainteresowanie, usługa ta została zawieszona. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak systematyczne odświeżanie stron sklepów internetowych.