Atrakcje na stoisku HIRO podczas kolejnego weekendu IEM

Najlepsi gracze, najpiękniejsze emocje, najnowsze technologie – wszystko to i wiele więcej czeka na odwiedzających imprezę Intel Extreme Masters podczas drugiego weekendu w katowickim Spodku. Za częścią tych atrakcyjnych wydarzeń będzie stać HIRO, który na swoim stanowisku zaprezentuje pełną linię swoich urządzeń peryferyjnych, komputerów PC oraz laptopów dla graczy.
4 marca w godzinach 13:30 – 14:00 strefę HIRO odwiedzi ROJO, jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać, przybić piątkę bądź po prostu zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Swoją wizytę zapowiedzieli także zawodnicy e-sportowego teamu PRIDE, a cały czas obecne będą dziewczyny z drużyny HIRO Phoenix, z którymi będzie można zmierzyć się w rozgrywkach CS: GO. Oprócz tego na stoisku prowadzone będą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, na przykład konkurs wkładania pamięci RAM na czas czy konkurs fotograficzny.Na stoisku o powierzchni 90 m2 HIRO, podobnie jak w ubiegły weekend, na odwiedzających będzie także czekać najwydatniejszy sprzęt do grania, na którym będzie można zapoznać się z tytułami takimi jak polska produkcja Ancestors Legacy (przedpremierowo), jedna z najbardziej popularnych bijatyk na świecie – Tekken 7, gra Fortnite w trybie Battle RoyalCS:GO, czyli główny tytuł weekendowych zmagań najlepszych e-sportowców na świecie oraz DOTA 2, czyli jedna z najpopularniejszych gier multiplayerowych na świecie. Dla wszystkich chętnych na stoisku działał też będzie sklep HIRO z akcesoriami i gadżetami, a także egzemplarzem najnowszego gamingowego laptopa. Wszystko to będzie można nabyć w specjalnych, promocyjnych cenach.
Partnerami stoiska są Cenega, LG, MSI, TP-LINK, Crucial/Ballistix oraz bequiet!, dlatego oprócz urządzeń z serii HIRO odwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami innych firm.