Assassin’s Creed Unity za darmo! Ubisoft łoży 500 tys. euro na Notre-Dame

Ubisoft przekazał właśnie 500 000 euro na rzecz odbudowy uszkodzonej w pożarze sprzed kilku dni katedry Notre-Dame w Paryżu. Producent gier zachęca przy tym wszystkich graczy do przekazywania dobrowolnych datków i wsparcia inicjatywy. Aby ich do tego zachęcić i nagłośnić akcję, firma przygotowała nie lada niespodziankę. Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 9:00 możecie pobrać Assassin’s Creed Unity za darmo na swoje komputery osobiste. Gra zostanie w Waszej bibliotece gier Uplay na zawsze!
Produkcję wybrano nieprzypadkowo. Akcja tej odsłony serii Assassin’s Creed dzieje się na ulicach Paryża, gdzie gracze mogą wspinać się między innymi właśnie po zniszczonej kilka dni temu przez ogień katedrze. Unity było jedną z najsłabiej ocenianych odsłon serii za sprawą kiepskiej optymalizacji oraz licznych błędów. Po ich usunięciu produkcję śmiało można nazwać jedną z najbardziej klimatycznych odsłon tego cyklu gier.

Katedra Notre-Dame została bardzo dokładnie odwzorowana w grze za sprawą pomiarów laserowych. Przedwczoraj w sieci gruchnęła informacja, że Ubisoft może za ich sprawą przyczynić się do dokładnego odbudowania obiektu sakralnego. Niestety, są to informacje niepotwierdzone, a żadne konkretne deklaracje w tej sprawie nie zostały złożone.

Assassin’s Creed: Unity za darmo – jak odebrać?

Aby pobrać za darmo grę Assassin’s Creed: Unity na swój komputer, bez podawania danych karty płatniczej, należy udać się pod ten adres. Następnie powinniście założyć konto Ubisoft lub zalogować się na już istniejące. Kliknięcie na niewielki banerek z napisem PC spowoduje dodanie pozycji do Waszej biblioteki gier. Teraz wystarczyło będzie pobrać aplikację Uplay, będącą klientem do wszystkich gier dystrybuowanych przez Ubisoft. Dopiero z tamtego poziomu pobierzecie Assassin’s Creed: Unity.