Anna Streżyńska doradcą Kinguin ICO! Ruszyła przedsprzedaż tokenów


Globalna działalność Kinguin sprawia ponoć, że obecny, choć bardzo rozbudowany sposób rozliczeń, nie jest już optymalny. Wprowadzenie tokenów ułatwi oraz znacznie przyspieszy czas dokonywanych na platformie transakcji. Nowa funkcjonalność zmieni także formę współpracy pomiędzy jej użytkownikami, którzy dzięki technologii blockchain będą mogli w jeszcze bardziej bezpieczny sposób sprzedawać i kupować dobra cyfrowe oraz zamawiać różne usługi przydatne w świecie graczy.

Cieszę się, że jako MC2 Solutions pomagamy Kinguin przy realizacji ich projektu, a ja pełnię przy tym rolę doradcy ICO. Oprócz zrewolucjonizowania usług na rynku gamingowym, projekt promuje współpracę użytkowników platformy Kinguin.net. Wpłynie pozytywnie na jej funkcjonowanie, poprawi szybkość transakcji i ich bezpieczeństwo, a tym samym wiarygodność, która jest ogromnie ważna w dzisiejszym cyfrowym świecie – powiedziała Anna Streżyńska, Prezes MC2 Solutions.

Anna Streżyńska doradcą Kinguin ICOProjekt Kinguin ICO zdobył drugie miejsce w trzeciej edycji konkursu Global Blockchain Competition organizowanym przez True Global Ventures. Finał konkursu odbył się 12 marca br. w Singapurze, gdzie 16 marca miało miejsce kolejne po Warszawie, Dubaju i Istanbule spotkanie z serii Kinguin&Friends. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Anna Streżyńska oraz Dušan Stojanović, założyciel i Prezes True Global Ventures, zdobywca nagrody Business Angel of the Year (2013), przyznawanej przez organizację EBAN (European Business Angel Network).

Wprowadzając technologię blockchain na naszą platformę pokazujemy nasz ogromny potencjał i konsekwencje w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszych usług i zaspokajania zmieniających się potrzeb nowoczesnego rynku. Zbliżamy się do naszych klientów, umożliwiając im realizację transakcji finansowych bez nadzoru żadnej scentralizowanej jednostki. Naszym celem jest skomercjalizowanie zaufania, umożliwienie nowych interakcji między użytkownikami platformy, a także zreformowanie naszej firmy od wewnątrz. Jestem dumny z tego, że nasze plany i projekt zostały docenione w globalnym konkursie i jestem przekonany, że da nam to dodatkową motywację i siłę do przeprowadzenia z sukcesem całej transformacji – komentuje Viktor Romaniuk Wanli, założyciel Kinguin.

Przedsprzedaż tokenów Kinguin ICO rozpoczęła się 15 marca i potrwa do 29 marca bieżącego roku. Główny etap sprzedaży rozpocznie się 30 marca i potrwa do 30 kwietnia 2018 r.
 

Źródło:Kinguin