Aktualizacja Diablo 3 wprowadzi wiele nowości

Już niebawem grających w Diablo 3 czeka kolejna duża aktualizacja, która wprowadzi do sporo nowości. Patch 2.3.0 jest już dostępny na publicznych serwerach testowych, więc Blizzard udostępnił szczegóły zmian, które wniesie do tej popularnej produkcji.
Jedną z nich jest całkowicie nowa kraina Ruins of Sescheron, która otworzy dla graczy swe podwoje. Znajdą w nich nowych, jeszcze dziwniejszych przeciwników, zaś same środowisko stanowić ma dodatkowe zagrożenie dla śmiałków, którzy podejmą się jego eksploracji. Ci, którzy się na to zdecydują, będą mogli zwiedzić zaginione katakumby Króla Kanai, a także zdobyć bardzo cenny skarb – Kostkę Kanai.
Fani Diablo doskonale znają Kostkę Horadric, która pozwalała łączyć ze sobą przedmioty. Kostka Kanai, to przedmiot o podobnym działaniu który potrafi m.in. zmieniać jedne materiały do craftingu w inne, rozbijać legendarne przedmioty i wyposażać inne w dodatkowe bonusy.Aktualizacja wprowadzi też zmiany w systemie craftingu upraszczając ten proces i zmniejszając liczbę przepisów. Dobrą wiadomością jest również to, że na niższych poziomach umiejętności, w przypadku niepowodzenia materiały nie będą już tracone.
Patch wprowadzi kilka zmian do trybu Adventure Mode, dodając nowe misje, zaś w ramach nagród za ich wykonanie, gracze otrzymają materiały do craftingu. Rozpocznie się także kolejny sezon trybu Journey, podzielony na rozdziały dostępne dla większości graczy oraz drabinkę dla tych bardziej zaawansowanych, gdzie zdobyć będzie można znacznie lepsze nagrody.Gracze, którzy uważają że zabawa stała się zbyt prosta dzięki coraz lepszemu ekwipunkowi broni, ucieszą się z czterech całkowicie nowych poziomów trudności, które stanowić mają duże wyzwanie, ale równocześnie pozwolą zdobyć dużo lepszy sprzęt i broń. Nie zabraknie też nowych zestawów przedmiotów oraz pewnych zmianach wprowadzonych w obecnie używanym wyposażeniu.
To oczywiście tylko część zmian planowanych w nowej aktualizacji, a więcej szczegółów na ten temat uzyskacie bezpośrednio nastronie Battle.netu.