ADATA wprowadza do oferty kartę dźwiękową SOLOX oraz słuchawki EMIX

Nowe produkty z rodziny XPG to dwa modele słuchawek dla graczy oraz dedykowana karta dźwiękowa ze wzmacniaczem. Wszystkie trzy urządzenia mają atrakcyjnie wykonane obudowy i są kompatybilne z komputerami PC oraz Mac, konsolami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi.

SOLOX F30 – wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1

SOLOX F30 to zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC oraz Mac. Generuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który oferować ma odpowiednią głębię i umożliwiać dokładniejsze pozycjonowanie w grach, co zapewni przewagę nad innymi graczami.
SOLOX F30 ma cztery dedykowane tryby pracy – Gra, Film, Muzyka oraz Głos. Duża liczba złączy zwiększa jego uniwersalność, przez co umożliwia jednoczesne przesyłanie dźwięku do słuchawek i głośników. Wzmacniacz SOLOX F30 będzie dostępny osobno lub w zestawie ze słuchawkami EMIX H30 oraz podstawką.

EMIX H30 – wygodne słuchawki nauszne

Pełnowymiarowe słuchawki nauszne EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Pady słuchawkowe wykonane z oddychającej gąbki zapewniają ponoć komfort nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.EMIX H30Odłączany mikrofon umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami. Nie zabrakło wzmocnionego przewód z materiałowym oplotem oraz pozłacanej końcówki kabla.

EMIX I30 – dokanałowe słuchawki dla graczy

Gamingowe słuchawki dokanałowe stanowią ciekawą alternatywę dla dużych modeli nausznych. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, zapewniają wygodę korzystania zarówno w domu, jak i w podróży.EMIX I30 Model EMIX I30 został wyposażony w mocne przetworniki o średnicy 13,5 mm, które dostarczają dźwięk przestrzenny w opatentowanej technologii 5.2-kanałowej. Dodatkowo dokanałowa konstrukcja słuchawek doskonale izoluje niepożądane dźwięki z otoczenia.
Słuchawki EMIX H30 oraz EMIX I30 współpracują z komputerami PC i Mac, konsolami PS4, Xbox i Nintendo Switch oraz wszystkimi urządzeniami mobilnymi bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dzięki temu gracze nie muszą kupować dedykowanych zestawów do każdego z posiadanych urządzeń.
Ceny poszczególnych modeli zostaną podane w momencie premiery.
 

Źródło: ADATA