Adam Driver gra w Fortnite jak stereotypowy ojciec [Wideo]

Popularność gry battle royale Fortnite nie spada. Produkcja za sprawą gigantycznego budżetu reklamowego pojawia się także w wielu mediach i wydaje się, że na dłuższy czas trafiła do kultury masowej, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. W popularnym amerykańskim programie Saturday Night Live postanowił zmierzyć się z nią filmowy Kylo Ren, czyli Adam Driver.
Wszystko odbyło się w zabawnej, komediowej konwencji.
Adam Driver wcielił się w rolę niezbyt „kumatego” ojca, który przejął kontroler od syna i postanowił spróbować swoich sił w popularnej grze. Wprawdzie sam jestem już w wieku ojcowskim (mimo że ojcem nie jestem) i taki obraz nijak nie koresponduje z 30-kilku latkami, którzy mieli już wcześniej do czynienia z grami, ale… halo, stereotypy! W oczach młodych tak właśnie wyglądamy.
Jak Adam Driver, występujący tu pod nickiem WilliamMacTavish1972 wypada w świecie zdominowanym przez 13-latków? Zobaczcie.

Gracie w Fornite? Produkcja dostępna jest już od jakiegoś czasu nie tylko na komputerach osobistych i konsolach, ale także smartfonach z systemami Android i iOS.