100 zł w prezencie za zakup Transformera Prime

Pierwszy tablet z czterordzeniowym procesorem (Tegra 3) jest już w sprzedaży. Asus Transformer Prime już od kilku dni jest do nabycia w sklepach RTV-Euro-AGD. Firma postanowiła zachęcić klientów do zakupu organizując specjalną promocję. Każdy kto zdecyduje się na nabycie wspomniane urządzenia w terminie do 6 stycznia otrzyma kartę prepaid doładowaną kwotą 100 zł.

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić ankietę, którą znajdziecie podtym adresem, a następnie dokonać zakupu tabletu Asus Transformer Prime w terminie do 6 stycznia. Kartę debetową otrzymamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i zostanie ona doładowana kwotą 100 zł w terminie do 23.02.12. Lista osób, która poprawnie wypełniły formularz oraz zakupiły urządzenie zostanie ogłoszona na stronie organizatora nie później niż 27.02.12.
Przypomnijmy – Asus Transformer Prime to pierwszy tablet wyposażony w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3. Jego oficjalna premiera miała miejsce 28 grudnia, obecnie można go nabyć wraz ze stacją dokującą w cenie 2699 zł (32 GB wersja).

Źródło: RTV-Euro-AGD