Złote iPady w hotelu Burj Al Arab

Luksusowe hotele lubią zaskakiwać swoich gości ekskluzywnymi gadżetami. Tym razem, kreatywność w tym zakresie objawili przedstawiciele hotelu Burj Al Arab w Dubaju. Postanowili oni gościom przebywającym w ich hotelu, wypożyczyć do użytku pokryte 24-karatowym złotem iPady.
Nazywany „jedynym na świecie siedmiogwiazdkowym hotelem” Burj Al Arab, iPady zamówił od mieszczącej się w Londynie firmy Gold & Co. Urządzenia mają pełnić funkcję elektronicznego concierge’a i pozwalać na sprawdzenie informacji dotyczących restauracji, obsługi czy innych udogodnień.
„Pokryty 24-karatowym złotem iPad jest oznaką luksusu, więc to naturalne, że chcieliśmy współpracować z Burj Al Arab – najlepszym na świecie hotelem. Połączenie jest oczywiste: zarówno pozłacane iPady, jak i hotel są unikalne pod względem jakości, mistyczne i mamy odwagę powiedzieć: dekadenckie.” – komentują przedstawiciele Gold & Co.
Ile warte jest spędzenie jednej doby w hotelu Burj Al Arab? W przeliczeniu na złotówki jedna noc kosztuje od 3 250 zł do ponad 60 tysięcy zł. Co ciekawe, jeśli gościom urządzenie spodobało się na tyle, że chcieliby oni zabrać je do domu, mogą oni nabyć je w hotelowym butiku.

Źródło: T3, appadvice