Zdjęcia do Twin Peaks rozpoczną się już we wrześniu

Wieści, dotyczące rozpoczęcia zdjęć pojawiły się kilka dni temu naTwitterze stacji telewizyjnej Showtime. Biorąc pod uwagę ogromną popularność serii, nieustanną nadzieję fanów na to, że kiedyś doczeka się kontynuacji, a wreszcie oczekiwanie na potwierdzenie plotek, że takowa rzeczywiście powstanie, nie sposób dziwić się z ekscytacji wyrażanej pod postem.
Do serialu oczywiście powróci jego największa gwiazda, czyli Kyle MacLachlan jako agent Dale Cooper. Okazuje się, że nawet David Duchovny chciałby ponownie wcielić się w swojego bohatera, jednakże twórcy serii nie ujawnili, które z ulubionych postaci po raz kolejny pokażą się na srebrnym ekranie.
Poprzednio oczekiwano, że nowe odcinki Twin Peaks pojawią się dopiero w 2017 roku, ale dyrektor Showtime – David Nevins ma nadzieję, że premiera nastąpi już w 2016. W międzyczasie, fani muszą się zadowolić książką „The Secret Lives of Twin Peaks”, która ukaże się za kilka miesięcy i będzie opowiadać historię wypełniającą 25-letnią lukę pomiędzy oryginalnymi dwoma sezonami a kontynuacją.
Do serialu powróci agent Cooper

Źródło: cnet.com