Z YouTube na ogólnopolską antenę

Talent to często rzecz bardzo subiektywna. Dla niektórych podziwu warte są naukowe odkrycia, dla innych wystarczy trochę mniej. Przykład talentu, który teraz podajemy pokazuje, że YouTube to medium coraz ważniejsze i coraz bardziej opiniotwórcze. Internetowy prześmiewca trafił właśnie na antenę ogólnopolskiego radia.
Znany internautom z niebanalnego poczucia humoru „Niekryty Krytyk” będzie miał swój stały program w Radiu ZET.  „Niekryty Krytyk”, odkryty niedawno przez poranną ekipę „Dzień Dobry Bardzo”, pojawia się na antenie od poniedziałku 10 października.
Nowy program będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku około 7:45 w ramach porannego pasma „Dzień Dobry Bardzo”. Jak wygląda audycja? To trwająca półtorej minuty monolog w dźwiękowymi wstawkami, dobrze zmontowany i utrzymujący styl Macieja Frączka znany z YouTube.

Jak popularny prześmiewca zaczynał? Jak każdy video-bloger w internecie. Zafascynowany amerykańskimi komikami internetowymi sam zaczął publikować. Odkąd linki z jego nagraniami zaczęły krążyć po internecie stał się jednym z najpopularniejszych komików w sieci. Jego kanał stale jest w czołówkach rankingów oglądalności. Prócz ciekawych, chwytliwych pomysłów na filmy (wyśmiewanie starych bajek, programów edukacyjnych, reklam, książek, filmów itp.) nie stroni od „ciętych” aluzji. Teraz wypatrzony przez ekipę Radia Zet spróbuje swych sił w medium gdzie nie ma obrazu, trzeba ważyć słowa i ma się bardzo ograniczony czas. Dodatkowo wystawiony jest na grono słuchaczy, którzy są zupełnie innym targetem, niż miłośnicy humorystycznych filmów na YouTube. Jak sobie poradzi?