Xiaomi Redmi 3 oficjalnie zaprezentowany – kosztuje ok. 420 złotych

Poznaliśmy wszystkie szczegóły na temat smartfona Xiaomi Redmi 3 oraz jego cenę. Warto będzie sprowadzić urządenie do polski jeśli szukacie dobrze wykonanego, ładnego i niedrogiego smartfona, a nie zależy Wam na szalenie wysokiej wydajności.
Redmi 3 zamknięty został w metalowej obudowie. Obraz wyświetlany jest na 5-calowym ekranie o rozdzielczości 720p. Za wydajność smartfona dba 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 616 oraz układ graficzny Adreno 405. Całości towarzyszą 2 GB pamięci RAM. Urządzenie zasilane jest przez pojemną baterię 4100 mAh. Mimo jej zastosowania grubość Xiaomi Redmi 3 nie przekracza 8.5 milimetra.Xiaomi Redmi 3Na miłośników fotografii czeka mała niespodzianka w postaci tylnej kamery z matrycą 13 Mpix, wyposażono w autofokus z detekcją fazy, pozwalający wykonywać ostre zdjęcia obiektom będącym w ruchu. Z przodu umieszczono kamerkę o rozdzielczości 5 Mpix.
16 GB pamięci na dane można rozszerzyć maksymalnie o 128 GB za pośrednictwem gniazda kart pamięci Micro SD. Wiele osób z pewnością doceni obecność dwóch slotów na karty SIM (dzięki za zwrócenie uwagi @rybak_fischermann!). Urządzenie o wymiarach 139,3 x 69,6 x 8.5 mm waży 144 gramy. Xiaomi Redmi 3 pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop z nakładką MIUI 7.Xiaomi Redmi 3Xiaomi Redmi 3 trafi do sprzedaży już jutro w cenie 699 juan, co odpowiada 106 dolarom, a więc kwocie ok. 420 złotych. Jeśli zechcecie sprowadzić urządzenie do Polski musicie liczyć się z dodatkowymi opłatami stanowiącymi ok. 25% ceny urządzenia.

Źródło: Xiaomi