Xiaomi Mi Band 2 i karta pamięci micro SD SanDisk 64 GB za bezcen w Gearbest

SklepGearbest przygotował kilka kolejnych ciekawych promocji na popularne wśród Polaków produkty. Spośród wielu wyróżnionych ofert wybraliśmy dla Was trzy najlepsze. Dotyczą one najpopularniejszej opaski sportowej Xiaomi Mi Band 2 z pomiarem tętna, szybkiej karty pamięci o pojemności 64 GB SanDisk A1 Ultra Micro SDHC UHS-1 oraz wysyłanego z Polski (w przeciągu 2-5 dni) europejskich magazynów (w ciągu 3-7 dni) inteligentnego robota odkurzającego ILIFE A4S Smart Robotic Vacuum Cleaner.

Xiaomi Mi Band 2Xiaomi Mi Band 2

Oto jeden z dwóch najczęściej kupowanych przez Polaków smartbandów marki Xiaomi – Xiaomi Mi Band 2. Skąd jego popularność? Mało które urządzenie tego typu sprzedawane w cenie poniżej 100 złotych, posiada tak dokładny krokomierz oraz oferuje przy tym możliwość pomiaru tętna z nadgarstka. Urządzenie umożliwia nie tylko monitoring pracy serca oraz przebytego codziennie dystansu, ale także pomiar jakości snu. Po sparowaniu ze smartfonem wyświetli powiadomienie o nadchodzących połączeniach i prześle informacje o aktywności do dedykowanej aplikacji. Nie zabrakło tu wodoodporności, potwierdzonej certyfikatem IP67.
Cena: 19.99 dolarów (ok. 70 złotych) z kuponem miband830 / Cena w Polsce: 199 złotych
 

SanDisk A1 Ultra Micro SDHC UHS-1

Za 18.49 dolara, czyli równowartość zaledwie 66 złotych możecie wejść w posiadanie jednej z najlepszych kart micro SD w cenie do… około 150 złotych. Tyle bowiem poza promocją mniej więcej kosztuje pamięć produkcji SanDiska. Parametry karty pozwalają wykorzystywać ją do nagrań 4K, choć urządzenia rejestrujące obraz 4K o bardzo wysokim bitrate z pewnością potrzebowały już będą karty UHS-3. Oferowana przez Gearbest karta nadaje się jednak do wykorzystania jej w absolutnie każdym smartfonie, kamerce sportowej i dronie.
Cena: 18.49 dolarów (ok. 66 złotych) z kuponem SDA164GCP / Cena w Polsce: ok. 149 złotych
 

ILIFE A4S Smart Robotic Vacuum CleanerILIFE A4S Smart Robotic Vacuum Cleaner

Ostatnia z okazji nie jest może tak spektakularna, jak dwie poprzednie, ale wciąż pozwala ona zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na produkcie, który wielu Polaków ochoczo sprowadza do Polski. Mowa o inteligentnym robocie odkurzającym, produkcji ILIFE, który wysyłany jest z polskich europejskich magazynów Gearbest. Oznacza to, że dotrze do Was w ciągu 2-5 3-7 dni. Robot samoczynnie sprząta pomieszczenia o powierzchni do 200 metrów kwadratowych na jednym ładowaniu. Poziom hałasu wynosi zaledwie 65 dB. Urządzenie posiada system antykolizyjny, inteligentne tryby czyszczenia, a nawet funkcję wycierania podłogi na mokro. Cena? 159.99 dolarów zamiast 169.99 dolarów. To naprawdę dobra cena za robota sprzątającego o tak wielu funkcjach.
Cena: 159.99 dolarów (ok. 570 złotych) z kuponem A4SEU
 
Jeśli wolicie kupić robota sprzątającego w Polsce, z polskiego sklepu, polecamy Waszej uwadze ciekawe roboty Mamibot. Ich recenzję przeczytacie tutaj: Mamibot PREVAC650 oraz PET VAC – recenzja hybrydowych robotów sprzątających

Źródło:Gearbest, inf. własna