Wystartowała przedsprzedaż nowych smartfonów Sony Xperia X i ciekawa promocja

Sony wystartowało przedsprzedaż swoich najnowszy smartfonów Sony Xperia X. Z tej okazji przyszykowano bardzo ciekawą promocję. Jej mechanizm jest prosty. Wystarczy w jednym ze wskazanych poniżej sklepów kupić Xperię X w terminie do 29 maja 2016 roku, by wraz ze smartfonem otrzymać voucher od Sony ‒ numer rezerwacyjny można będzie znaleźć w kopercie dołączonej do opakowania.
Kolejnym krokiem, na który użytkownik ma czas do 31 sierpnia, jest rejestracja na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/sonyxperia. Wpisanie w polu rejestracyjnym numeru vouchera otwiera drogę do grupy 62 atrakcji z Galerii Sony. Później trzeba tylko uzgodnić termin odbioru.

Czy jest w czym wybierać? Oczywiście! Przejażdżka prawdziwym czołgiem T-55? Spływ kajakowy? Masaż tajski? A może degustacje piwa w ciemności lub wizyta w spa? Relaksacyjna sesja floatingu? Czy może jednak polska uczta dla dwojga? Albo coś ekstremalnego: zwiedzanie kopalni, rafting przełomem Dunajca lub dream jump z dachu stadionu miejskiego we Wrocławiu?

Smartfony Xperia X można kupić w przedsprzedaży w następujących sklepach i sieciach handlowych: Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Media Expert, Neonet, Sferis, 4 CV, Komputronik, sklepy Sony Centre, e-shop Sony Mobile, Xkom, Morele.net i M-point. Do wyżej wymienionych sieci w najbliższym czasie dołączą równie sklepy internetowe operatorów sieci Plus, T-Mobile oraz Play.

Pozostałe smartfony z serii Xperia X, czyli Xperia X Performance i Xperia XA będą dostępne w przedsprzedaży w e-sklepie Sony Mobile ‒http://eshop.sonymobile.com/pl/campaign/xperiaxseries Ceny smartfonów Xperia X w przedsprzedaży:
Sony Xperia XA – 1299 złotych
Sony Xperia X ‒ 2599 złotych
Sony Xperia X Performance ‒ 3099 złotych
 

Źródło: inf. prasowa