Wyciekły zdjęcia, specyfikacja techniczna i cena HTC One X+

Wrześniowa konferencja HTC była, i minęła – niestety, nie zaprezentowano na niej wyczekiwanego modelu One X+. Pomimo jednak, że smartfon oficjalnej zapowiedzi się nie doczekał, to ewidentnie coś jest na rzeczy – do sieci wyciekły właśnie pierwsze zdjęcia słuchawki wraz z sugerowaną ceną!
Jak nietrudno się domyślić, One X+ powinien zastąpić „tradycyjny” model One X i stać się nowym flagowcem tajwańskiego producenta. Rewolucji wprawdzie nie ma, jednak jest ewolucja – i to na dość zadowalającym poziomie. HTC One X+ ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz, 8-megapikselowy aparat oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście, nie zabraknie również najnowszego OS Google – Androida Jelly Bean – oraz 25 GB miejsca w tzw. „chmurze” (Dropbox). Pozostałe parametry jak na razie nie są znane.
Zainteresowani? Pierwsze zdjęcia słuchawki prezentujemy poniżej:


Co ciekawe, wraz ze specyfikacją techniczną do sieci wyciekła również cena nowej słuchawki. Jak możemy zauważyć, za HTC One X+ brytyjskie O2 życzy sobie 479.99 funtów, co w przeliczeniu daje około 2450 zł. Sporo, jednak w wypadku flagowych modeli jest to ostatnimi czasy dość standardowa cena.
Niestety, nie wiemy kiedy HTC One X+ możemy się spodziewać.

Źródło: gsmarena, phonearena,