Wyciekły terminy trzech najbliższych wyprzedaży na Steam

Wyprzedaże na platformie Steam to wydarzenia, na które zwykle czeka wiele osób. W końcu, zazwyczaj właśnie w ich ramach można trafić na najlepsze okazje cenowe. Wygląda na to, że już wiadomo, kiedy dokładnie odbędą się trzy najbliższe takie wyprzedaże. Wyciekły bowiem informacje dotyczące ich ram czasowych.
Owe informacje opublikowano w serwisie Kotaku, który otrzymał je od trzech deweloperskich źródeł. Dane dotyczą halloweenowej, jesiennej i zimowej wyprzedaży.
Pierwsza z wyprzedaży potrwa od 26 października do 1 listopada 2017 roku. Łatwo się domyślić, że jest ona organizowana z okazji Halloween. Druga wyprzedaż, jesienna, rozpocznie się 22 listopada i zakończy 28 listopada 2017 roku. Warto dodać, że obejmie ona przy okazji Czarny Piątek, będący tradycyjnym dniem wielkich wyprzedaży, już nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w wielu innych krajach. Ostatnia wyprzedaż, czyli zimowa, wystartuje 21 grudnia 2017 roku i potrwa do 4 stycznia 2018 roku.
Część z omawianych informacji widać na zrzucie ekranu, który serwis Kotaku dodatkowo otrzymał:SteamWyprzedaże powinny rozpocząć się w Polsce około godziny 19:00. Cóż, teraz wiecie dokładnie, ile czasu macie na przygotowanie swoich portfeli do wyprzedaży.

Źródło:Kotaku