Wyciekły filmy promujące HTC One M9! Koniec tajemnic?

Większość cech i elementów urządzenia, które pojawiały się w plotkach od jakiegoś czasu była prawdą. Aparat o matrycy 20 MPix, kamera UltraPixel do wideorozmów, wsparcie technologii Dolby w głośnikach BoomSound. To tylko niektóre z cech nowego urządzenia, o których słyszeliśmy już długo przed premierą. Jednak jedyną rzeczą, której nikt się nie spodziewał jest fakt, że telefon pod względem designu prawie w ogóle się nie zmienił w porównaniu do M8. Z resztą zobaczcie sami. Spieszcie się jednak, bo niedługo filmy mogą zostać usunięte za sprawą HTC.


Widzimy na filmach także nowy wygląd i funkcje nakładki HTC Sense w wersji 7. Tutaj także wiele się nie zmieniło. Cóż, niewiele osób na nią narzekało, więc po co zmieniać coś, co jest dobre.

W Internecie huczy jednak od jednoznacznych opinii: rozczarowanie! HTC obiecywało jeszcze lepszy design w nowym M9 niż mieliśmy okazję widzieć u jego poprzednika. Wiele osób liczyło chociaż na usunięcie grubej ramki u dołu, która była jedynie miejscem na logo producenta. Prawdopodobnie jednak tego się nie doczekamy. Przynajmniej nie w modelu M9.

A jakie są Wasze odczucia? Liczyliście na cos więcej, czy to co widzicie na filmach spełnia Wasze oczekiwania?

Źródło: upleaks