Wormsy dostępne w Android Market

Wormsy to kultowa gra, której pierwsza wersja (dodajmy, że w 2D) pojawiła się na rynku w 1994 roku i od razu przypadła do gustu milionom graczy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że obecnie wraca moda na Wormsy. Niedawno pojawiły się wersje na konsole, a ostatnio także na telefony komórkowe – firma EA Games postanowiła udostępnić Wormsy na smartfony z Androidem.

Powiecie, że gra była już dostępna od grudnia. Tak, tak właśnie było z tym, że można było ją pobrać wyłącznie z mobilnego sklepu Electronic Arts. Co więcej, mogli to zrobić wyłącznie użytkownicy z wybranych krajów świata. Teraz, można powiedzieć w końcu! Wormsy można znaleźć w Android Market.

Wydawca gry przekonuje, że grafika i wszelkie animacje zostały zoptymalizowane pod kątem systemu Android. Jakkolwiek by nie było, całość graficznie bardzo przypomina ostatnią konsolową wersję tytułu.

Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem Wormsów na swojego smartfona, wystarczy że otworzysz aplikację Android Market i wpiszesz w wyszukiwarkę „Wormsy”. Koszt gry to 3 dolary (ok. 8,61 złotych). A, i niech cię nie zwiedzie w spisie gier tytuł „Wormsy lite” – to nie jest darmowa wersja gry EA.