World of Warcraft: Warlords of Draenor zaprezentowany

Warlords of Draenor da graczom możliwość odbycia podróżny nie tylko w przestrzeni, ale również czasie. Areną zmagań bohaterów będzie ojczyzna orków w czasach sprzed katastrofy, która doprowadziła do powstania Zaświatów. Po Pandarenach i dodatku Mists of Pandaria chyba już mało co w świecie World of WarCraft jest w stanie zaskoczyć.

Będzie to zatem doskonała okazja dla młodszych graczy, którzy nie znają najstarszych gier z uniwersum WarCrafta, na poznanie historii świata.

„Na naznaczonych walkami równinach i w dżunglach świata Draenor herosi Azeroth wezmą udział w konflikcie pomiędzy czempionami draenei a potężnymi klanami orków i skrzyżują topory z postaciami, takimi jak Grommash Hellscream, Blackhand i Ner’zhul w czasach ich największej świetności”.

„Gracze będą przemierzali tę nieprzyjazną ziemię w poszukiwaniu sprzymierzeńców, którzy wesprą ich w budowie desperackiej linii obrony przeciwko potężnej machinie podboju Hordy lub będą zmuszeni oglądać na własne oczy jak krwawa historia podoboju ich świata powtarza się”.

Dodatek wprowadzi możliwość budowy garnizonów, która będzie odpowiednikiem budowy domów. W końcu pojawią się nowe modele postaci. Limit maksymalnego poziomu doświadczenia zostanie podniesiony do 100. Pojawi się także możliwość szybkiego zdobycia 90 poziomu.

Źródło: Blizzard