W sieci pojawił się benchmark kolejnego smartfona Motoroli

Benchmark należy do urządzenia, które kryje się pod nazwą kodową Motorola XT1097. Specyfikacja techniczna wyraźnie wskazuje na to, że mamy do czynienia z flagowcem. Pytanie czy faktycznie jest to Motorola Moto X+1?

Model Moto XT1097 został wyposażony w taktowany częstotliwością 2,5 GHz czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 2 GB RAM-u. Urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat.

Inny benchmark wskazuje na układ Snapdragon 800, 5,2-calowy ekran dotykowy, 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, wbudowany czytnik kart microSD, 12-megapikselowy aparat fotograficzny, 5-megapikselową kamerę przednią i baterię o pojemności 2900 mAh.

Problem w tym, że smartfon, którego dotyczy, oznaczony jest numerem XT912A. Niewykluczone zatem, że Motorola ma w planach nie jeden, ale co najmniej dwa flagowe smartfony. Wiadomo będzie na pewno, kiedy producent zdecyduje się na oficjalne zaprezentowanie modelu Moto X+1.

Spodziewamy się, że w nadchodzących miesiącach Motorola zaprezentuje co najmniej kilka nowych urządzeń, w tym flagową Motorolę Moto X+1 i następcę popularnej Motoroli Moto G.

Źródło: BGR