W Agito.pl znajdziecie prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka będziemy obchodzić już w najbliższy weekend (21 i 22 stycznia). Czy wymyśliliście już, w jaki sposób macie zamiar wyrazić swoją wdzięczność Babci i Dziadkowi za ich obecność i mądre, życiowe rady? Odręcznie zrobiona laurka to z pewnością miły i znaczący gest. Odpowiednio dobrano upominek zaoszczędzi Wam jednak sporo czasu. Listę propozycji prezentów przygotował dla Was największy hipermarket internetowy w Polsce, Agito.pl.
Nowoczesnej i dbającej o zdrowie Babci możecie sprezentować np. zestaw kijów do nordic walking marki Spokey, który obecnie jest w promocyjnej cenie 74 zł. Jako gratis dołączana jest płyta DVD z filmem instruktażowym, który przybliży prawidłową technikę ich stosowania. Oczywiście w zestawie nie zabraknie też etui. Wystarczy 10 tys. kroków dziennie, by dłużej żyć i cieszyć się zdrowiem na co dzień – tak przynajmniej twierdzą naukowcy.

Kolejną propozycją jest dla Babć ceniących sobie luksus może być krem pod prysznic Coloniali, który pełni funkcję rewitalizującą dla skóry. Za naprawdę niewielkie pieniądze możecie zapewnić tak bliskiej sobie osobie chwilę relaksu i dobrego samopoczucia.
Jeżeli jednak wolicie obdarować Babcię czymś praktycznym, to Agito.pl proponuje maszynkę do mielenia Zelmer MM 1000.88. Akurat ten podarek wyjdzie pewnie na dobrej całej rodzinie. Świąteczne posiłki mogą bowiem okazać się jeszcze pyszniejsze! 😉
Współcześni Dziadkowie coraz rzadziej stronią od nowych technologii. Z tego względu, może odpowiednim prezentem dla nich okaże się golarka elektryczna Braun FreeControl, która jest w pełni wodoszczelna i bardzo prosta w obsłudze. Ponadto posiada wbudowany trimmer. Uzupełnieniem tego podarku może być woda kolońska Baldessarini Del Mar. Motto tej włoski marki brzmi: „Odróżnia mężczyzn od chłopców”, co powinno sugerować, że jest to zapach dla stabilnego i dojrzałego mężczyzny.

Jeżeli zaś Dziadek ceni tradycję i elegancję, to pomysłem na udany prezent może okazać się wieczne pióro, np. Parker IM.

Źródło: Inf. prasowa