Virgin Mobile z nową ofertą 'Gigadaje’ – na kartę i abonament

GIGADAJE za 25 zł na kartę
Nowa oferta na kartę jest bardzo prosta. Wybierając tę ofertę zyskamy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 15 GB Internetu. To wszystko za 25 złotych.
Abonamenty z większą liczbą GB
Dotychczasowe plany zyskały dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania. Warunkiem ich otrzymania jest podpisanie umowy na 24 miesiące. W ramach dostępnych planów klient w zależności od planu otrzyma także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich i oczywiście dużą liczbę gigabajtów. W Planie 1 będzie to 9 GB, w Planie 2 20 GB, natomiast w Planie 3 30 GB. Dodatkowo w każdym z planów dostępna jest pula danych do wykorzystania w roamingu na terenie UE.virgin mobile gigadajeCi, którzy chcieliby płacić mniej za kolejne numery mogą w dalszym ciągu łączyć się w grupy od dwóch do pięciu numerów. Oferta grupowa będzie dostępna tylko z Planem 2 na 24 miesiące, a obecne w niej numery otrzymują nielimitowanie rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 20 GB Internetu w tym 1,87 GB w roamingu na terenie UE. Dodatkowo za każdy kolejny numer w grupie klient zapłaci tylko 14,50 zł. Takich grup można utworzyć maksymalnie cztery.
Jak skorzystać z nowych ofert?
Aktywacja oferty GIGADAJE na kartę jest bardzo prosta. Wystarczy kupić nowy starter lub przejść z obecnej taryfy na kratę wpisując kod *222*25#. Można ją również aktywować za pośrednictwem własnego konta w Virgin Mobile. Ważność pakietu wynosi 30 dni.
Aby skorzystać z oferty na abonament wystarczy skontaktować się Centrum Miłej Obsługi Klienta Virgin Mobile, zlecić zmianę za pośrednictwem kanału on-line lub udać się do jednego z punktów sprzedaży i podpisać umowę lub aneks. Aktualna lista punktów znajduje się pod adresem:https://virginmobile.pl/gdzie-nas-znajdziesz#