Ubisoft pracuje nad własną grą z gatunku MOBA?

Francuski producent i wydawca gier zarejestrował właśnie dwa nowe znaki towarowe – Battle of Heroes i Battle of Heroes: Land of Immortals. Na tym jednak nie koniec – Ubisoft zarejestrował również związane z nimi domeny internetowe. Wygląda zatem na to, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi.

Pozostaje pytanie czym będzie Battle of Heroes? Z wniosku złożonego w amerykańskim Biurze Patentów i Znaków Towarowych z dnia 10-ego grudnia wynika, że będzie to gra przeznaczona dla komputerów osobistych, stacjonarnych i przenośnych konsol, a także platform mobilnych nastawiona na rozgrywkę wieloosobową.

Chociaż nie zostało to powiedziane wprost, bardzo możliwe, że Battle of Heroes będzie grą, należącą do gatunku multiplayer online battle arena (MOBA). Skąd te przypuszczenia? Nie da się ukryć, że tytuł wpisuje się nieco w kanon i narzuca jednoznaczne skojarzenia.

Jako że we wspomnianym wyżej wniosku napisane jest, że gra przeznaczona będzie na różne, a wręcz skrajne, platformy, całkiem prawdopodobnym jest, że może to być również produkcja, przypominająca nieco HearthStone: Heroes of Warcraft, do którego klucze można wygrać w trwającym właśnie na Conowegokonkursie.

Źródło: VG247