TVFrog – za 99 dolarów nie zapłacisz za subskrypcję płatnych kanałów

Miliony nie płacą za subskrypcję płatnych kanałów TV, a to może być dopiero początek rewolucji. TVFrog – bo tak nazywa się urządzenie – podłączyć można do dowolnego telewizora, a sama instalacja, sposób działania, nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Dzięki TVFrog można pozbyć się z domu takich urządzeń jak AppleTV czy Amazon Firestick i zapomnieć o konieczności subskrypcji płatnych programów.
Firma z Holandii wpadając na pomysł pozbycia się problemu z płatną subskrypcją sprzedała już ponad 2 miliony egzemplarzy swoich urządzeń, a liczba ta wciąż rośnie. Szefowie mediów i ich prawnicy starają się jak szaleni, aby zakazać ich sprzedaży, ale na razie bezskutecznie. Urządzenie według jego twórców jest… legalne. Pozostaje więc kwestia moralności użytkownika, a tych… stale przybywa.
TVFrogSekretem TVFrog jest aplikacja strumieniowa oparta na systemie Android, przeprogramowana i opracowana w taki sposób, by przyśpieszyć pracę urządzenia, jak i sam streaming wideo.

“Skrzynka z dostępem do programów telewizyjnych skanuje internet, aby zlokalizować i transmitować na żywo, praktycznie dowolny program telewizyjny, film lub wydarzenia sportowe na żywo, które chcesz oglądać.” – twierdzą twórcy.

Oprogramowanie automatycznie dostosowuje się do szybkości internetu, posiada prawie wszystkie kanały telewizji lokalnej z całego świata – także w jakości Ultra HD. Brzmi zbyt dobrze? Cóż, ponad 2 miliony zadowolonych i szczęśliwych użytkowników nie może się chyba mylić – używają, chwalą i zachęcają innych do kupna. Do przystawki możemy nawet podłączyć smartfona, klawiaturę i myszkę.
TVFrog
Co z ładowaniem i czasem buforowania?
Jeśli YouTube działa poprawnie na Twoim połączeniu internetowym, TVFrog również będzie działać. Jeśli możesz uzyskać obraz w jakości HD na YouTube (a 90% użytkowników tego serwisu może), będziesz w stanie wyświetlać programy w jakości HD na TVFrog.
Prosty w obsłudze gadżet pozwala na zmniejszenie miesięcznych kosztów za subskrypcje mediów. Wyobraźcie sobie tylko oszczędności wynikające z niepłacenia za różnego rodzaju płatne kanały. Te można oczywiście obejrzeć za darmo w sieci, ale proceder taki jest na ogół nielegalny. Tutaj oglądamy treści w wysokiej jakości, za darmo i bez obaw o wizytę policji.
Obecnie sprzęt znajduje się w promocji i kosztuje 99 dolarów. Warto?

Źródło: blog.dailylifetech.com